Wat maakt Imeldaziekenhuis aantrekkelijk?
Het Imeldaziekenhuis is een toonaangevend algemeen ziekenhuis in de groene omgeving van Bonheiden, met 502 bedden voor klassieke hospitalisatie en 94 bedden voor daghospitalisatie. Met 1.700 medewerkers en 160 artsen-specialisten dragen we zorg voor onze patiënten en realiseren we 24.000 verblijfopnames, 41.000 dagopnames en 180.000 consultaties per dag.
Het woonzorgcentrum Den Olm is een woon- en leefgemeenschap voor zorgafhankelijke bewoners, voornamelijk met dementie. Den Olm beschikt over 176 woongelegenheden en een dagverzorgingscentrum, waarin 200 medewerkers dagelijks een warme en belevingsgerichte zorg realiseren.
Je functie
Wie ben jij?
Wat hebben we je te bieden?
Je krijgt de leiding over een strategisch departement in een dynamische en toonaangevende organisatie in de zorgsector, met continu nieuwe uitdagingen en ontwikkelingen. Je kwalificaties vertalen zich in een aantrekkelijk aanbod.
Interesse?
Mail je motivatiebrief en cv ten laatste op 12 november 2021 naar Kris Heeren via kris@kingalfonso.be
of bel 0471 81 60 08.
Heb je vragen?
Neem dan contact op met Bart Pardon, algemeen directeur (bart.pardon@imelda.be - 015 50 61 01).
Sollicitaties en contacten worden strikt vertrouwelijk behandeld.
12-11-2021