jobstudent KINESITHERAPIE

Het woonzorgcentrum Den Olm zoekt een jobstudent KINESITHERAPIE m/v/x. Heb je interesse in deze job? Reageer vandaag nog!

Wat maakt Den Olm aantrekkelijk?

Hier adem je natuur én gemoedelijkheid. Dit is nog eens een woonzorgcentrum op mensenmaat. Waar we hartelijk met elkaar en de bewoners omgaan. Waar we zorg bieden op maat van elke bewoner en waar we het nemen van initiatieven waarderen. Een woonzorgcentrum dat jou de kans geeft om te ontwikkelen en te groeien.

Je functie

Als student kinesitherapeut van ons woonzorgcentrum Den Olm sta je mee in voor de kiné- therapeutische prestaties, de ondersteuning van bewoners in de kiné zaal en het comfort en het welzijn van onze bewoners. Je vindt inspiratie in echte verhalen, fijne contacten en levenswijsheid.

Wie ben jij? 
Je bent student kinésitherapie. Je bent gedreven om bij te leren en bij te dragen aan een kwalitatiever zorgverlening?

Wat hebben we je te bieden? 

  • Studentencontract, 1 maand van 15/07 – 14/08/23 met een jobtime van 38 of 30 uur per week.
  • Een veelzijdige functie onder supervisie van het kiné team van Den Olm
  • Een verloningspakket dat er mag zijn:
  • salaris volgens IFIC categorie 4
  • fietsvergoeding of gratis bus- of treinabonnement

 

We kijken uit naar je reactie! 
Bijkomende inlichtingen kunnen verkregen worden bij Anke Geerts, diensthoofd, 015 50 03 99.

Uiterste sollicitatiedatum:

30.06.23

Vacature data